Академія суспільних наук у КраковіСтворена у 1994 році.

Академія суспільних наук у Кракові – це приватний вищий навчальний заклад загальнопольського значення. В ньому проводиться підготовка студентів першого і другого ступеня, аспірантура, післядипломна підготовка, МВА та докторантура. Навчання проводяться на стаціонарній та нестаціонарній формі за 22 напрямками. Також в Академії діють численні курси, майстер-класи та студентські практики, які реалізуються через Студентське бюро кар’єр. Перевагою начального закладу є тісна співпраця з Clark University (USA), завдяки якій студенти можуть паралельно із навчанням в Академії навчатися та стажуватися Clark University (USA) та отримати американський диплом.

В Академії працює понад 500 викладачів-науковців, серед яких професори, які зробили вагомий внесок в розвиток науки. Науково-педагогічна кадра – вихідці з відомих польських та закордонних вищих навчальних закладів.

Завдяки постійному пристосуванню до потреб ринку працевлаштування та високій якості навчання, Академія Суспільних Наук є лауреатом багатьох нагород та відзнак, в тому числі статуетки та диплому Польського Лідера Бізнесу, сертифікату Посла Польської Економіки 2011, сертифікату Якісної школи та відзнаки Лідер Сучасних Технологій.

В Академії можливе навчання англійською мовою за наступними напрямками: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication oraz Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication.

Напрями підготовки:

Кваліфікаційний рівень «бакалавр»:
Адміністрація
Національна безпека
Журналістика і суспільна комунікація
Економіка
Англійська філологія
Фінанси та бухгалтерський облік
Фізіотерапія
Геодезія і картографія
Артистична графіка
Іспаністика
Інформатика
Косметологія
Логістика
Охорона середовища
Педагогіка
Соціальна діяльність
Психологія
Соціологія
Міжнародні відносини
Менеджмент
Охорона здоров’я

Кваліфікаційний рівень «магістр»:
Англійська філологія
Інформатика
Логістика
Педагогіка
Міжнародні зв’язки
Менеджмент

Вартість навчання:
Вступний та реєстраційний внесок – 520 злотих.
Вартість навчання 2900 – 3800 злотих за один рік навчання в залежності від обраного напряму підготовки.