Університет Марії Кюрі-Склодовської у ЛюблініУніверситет Марії Кюрі-Склодовської (UMCS)– це найбільший польський державний ВНЗ, розташований на правобережжі Вісли. З найперших днів з моменту заснування в 1944 році університет зарекомендував себе як науковий центр, шо утримує провіднї позиції на національному освітньому ринку та надає високий півень знань.

На сьогодні UMCS закінчили понад 200 тисяч випускників, близько 4 тисяч людей отримали ступінь кандидата наук, у ВНЗ відбулося близько 900 захистів докторських робіт. Зараз в університеті навчаються близько 25 тисяч студентів на більш ніж 50-ти напрямах за більш ніж 200 спеціальностями, які реалізуються на одинадцяти факультетах.

Концепція навчання базується на застосуванні новітніх науково-педагогічних технологій підготовки фахівців і спрямована на отримання студентами практичних навичок, з урахуванням сучасних тенденцій розвитку науки та різноманітних потреб ринку праці. Підтвердженням ефективності такого підходу є отримана університетом нагорода «Кузня лідерів».

Освітні пропозиції ВНЗ спрямовані передусім на молодь зі шкіл Люблінського воєводства та сусідніх регіонів, які традиційно прагнуть долучитись до студентського світу Любліна, а також на абітурієнтів із закордону, у тому числі з сусідніх держав – України та Білорусі. Така діяльність реалізується шляхом участі університету у програмах «Study in Poland» i «Study in Lublin», а також завдяки постійному розвитку міжнародного співробітництва із зарубіжними науковими центрами в галузі наукових досліджень та освіти.

В Університеті імені Марії Кюрі-Склодовської студенти знайдуть високо-кваліфікований науково-педагогічний персонал та сучасну науково-дослідницьку, дидактичну, соціальну і спортивну бази, що повсякчас модернізуються.

Візитівками навчального закладу є аналітично-програмний центр передових технологій, створений у рамках проекту «Ecotech-Complex: людина, середовище, виробництво»; дидактичні об'єкти факультету наук про землю та благоустрій, а також Інституту інформатики, що діють в рамках операційної програми розвитку Східної Польщі; також медійно-художній інкубатор, оснащений радіо- й телевізійним обладнанням, художньою сценою, а також медійними кабінетами для проведення дидактичних занять.

Університет імені Марії Кюрі-Склодовської реалізує ініціативи, спрямовані на зміцнення науково-дослідницького потенціалу співробітників закладу, які отримують гранти на наукові дослідження, а також беруть участь у багатьох польських і міжнародних проектах.

Розташований університет у місті Люблін – великому адміністративному центрі Люблінського воєводства. Мальовничі місця Люблінської височини, річки Бистриці, в яку в Любліні впадають дві маленькі річечки – Чернеюфка і Чехуфка, роблять місто привабливим і бажаним місцем навчання.

Студенти університету мають можливість проживати у сучасних гуртожитках.

Навчання проводиться за програмами освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр» (3 роки) та «магістр» (2 роки).

Напрями підготовки:

Археологія
Біологія
Біотехнологія
Внутрішня безпека
Географія
Європеїстика
Мистецтво
Журналістика
Інформатика
Історія
Математика
Міжнародні відносини
Менеджмент
Охорона навколишнього середовища
Педагогіка
Політологія
Психологія
Славістика
Соціальна робота
Соціологія
Туризм
Управління
Фізика
Польська філологія
Англійська філологія
Німецька філологія
Іспанська філологія
Португальська філологія
Романська філологія
Українська філологія
Прикладна лінгвістика
Філософія
Фінанси
Бухгалтерський облік
Хімія
Економіка
Право

Вартість навчання:
Вартість навчання 2000 євро за один рік.
Реєстраційний збір 200 євро.