Академія косметики і догляду за здоров’ям у ВаршавіАкадемія косметики і догляду за здоров’ям у Варшаві є недержавним вищим учбовим закладом, який пропонує студентам сучасні програми підготовки в галузі охорони здоров’я та догляду за ним. На даний час тут навчається понад тисяча студентів. Професорсько-викладацький колектив налічує 90 осіб – це фахівці високого рівня кваліфікації в різних галузях науки.

Академія була створена в 2000 році з ініціативи Центру Професійного Розвитку, неприбуткової освітньої організації, яка функціонує ще з 19 століття. Учбовий заклад від самого початку знаходиться в одному із наймальовничіших куточків Варшави, у Старому Місті. Будівлі, в яких розміщені сучасні лекційні зали, дослідницькі центри, лабораторії та робочі кабінети, знаходяться поряд із пам’ятками давнини.

Основний напрям підготовки фахівців у Академії – косметологія – опирається на сучасну авторську програму, що дає можливість вибору різноманітних шляхів кар’єрного розвитку, завдяки широкому спектру пропонованих напрямів спеціалізації першого та другого освітньо-кваліфікаційного рівня.

Підготовка студентів за обраним напрямом спеціалізації забезпечує здобуття ними комплексних знань та формування практичних умінь і навичок, що дають змогу приступати до праці без додаткового стажування. Відповідно до діючих у Польщі принципів Болонської системи освіти, студенти мають право продовжувати навчання за кордоном.

Вартість навчання:
4700 злотих за один навчальний рік
Реєстраційний збір 1200 злотих.