Державна вища техніко-економічна школа ім. о. Броніслава Маркевича в ЯрославіДержавна вища техніко-економічна школа ім. о. Броніслава Маркевича у Ярославі – найбільший на Підкарпатті державний вищий учбовий заклад.

У 5 інститутах Ярославської ДВТЕШ - економіки і менеджменту, гуманітарному, охорони здоров’я, міжнародних відносин i інженерно-технічному - навчається близько 3600 студентів денної та заочної форм навчання. Школа робить ставку на професіоналізм у кожній галузі і перш за все - у сфері практичного навчання.

ДВТЕШ – це сучасний навчальний заклад, який дбає про розвиток студентів та їх майбутнє. Для забезпечення високого рівня викладання, Школа залучає професорів та докторів з інших навчальних закладів, зокрема з Краківської гірничо-металургійної академії, Краківської політехніки, Люблінського медичного університету, Краківського економічного університету, Папського університету у Кракові та Жешівського університету. Завдяки цьому студенти Школи отримують професійні знання та найкращі уміння.

Навчання у Школі ведеться за 32 спеціальностями у рамках 16 напрямів 3-річного навчального циклу І-го освітньо-кваліфікаційного рівня (бакалавр) i 3,5-річного – інженерного напряму. Також Школа пропонує дворічне навчання ІІ-го освітньо-кваліфікаційного рівня (магістр) за напрямами «менеджмент» і «педагогіка» з денною і заочною формами навчання.

Завдяки програмі Erasmus, студенти Вищої техніко-економічної школи мають можливість приймати участь у міжнародних обмінах.

У програмі навчання робиться ставка на поєднання теоретичних знань з практичними уміннями. У ДВТЕШ діють Академічне бюро кар’єри, Інкубатор підприємництва, Центр академічної культури, Радіо i Центр діалогу між релігіями і народами.

Додатково у період навчання студенти можуть закінчити курси екскурсоводів та керівників шкільних екскурсій.

Напрями підготовки:

Менеджмент
Фінанси
Бухгалтерський облік
Страхування
Банківська справа
Внутрішня безпека
Інформатика
Будівництво
Геодезія
Землевпорядкування
Англійська філологія
Педагогіка
Туризм
Європеїстика
Адміністрація
Соціальна діяльність
Косметологія
Сестринська справа

Вартість навчання:
Реєстраційний збір 200 євро.
Вартість навчання 2000 євро за один рік.