Державна вища східноєвропейська школа у ПеремишліДержавна вища східноєвропейська школа була заснована в 2001 році у Перемишлі, та розпочала свою діяльність як суспільно-гуманітарний вищий навчальний заклад. У процесі розширення навчальних пропозицій в навчальному закладі були створені технічні факультети. Сьогодні ДВСШ продовжує розширювати свої навчальні пропозиції, даючи можливість абітурієнтам вибирати серед 14 напрямів, в т.ч. мистецтво, мехатроніка, інженерія середовища, безпека і продукція харчування, хімічна технологія.

Навчальний заклад відкритий для прийняття студентів з-за кордону, так у 2015 році 10% студентів склали студенти-іноземці. ДВСШ співпрацює з програмою ERASMUS та здійснює обмін студентами з вищими навчальними закладами Австрії, Словаччини, Хорватії, Португалії, Туреччини та Греції. Студенти мають можливість навчатися протягом одного семестру в інших закордонних університетах.

Про високі стандарти навчання свідчать передусім самі випускники, котрі продовжують навчатись, здобуваючи вищі освітньо-наукові ступені— магістра та доктора філософії, або працюють за здобутою спеціальністю.

В ДВСШ у Перемишлі студенти можуть отримати освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр» або «інженер». Навчання бакалаврів здійснюється на гуманітарних та природничих напрямах і триває 6 семестрів (3 роки). Навчання інженерів здійснюється на технічних напрямах і триває 7 або 8 семестрів (3,5-4 роки).

Навчання в ДВСШ безкоштовне для осіб з-за кордону, що мають КАРТУ ПОЛЯКА.

Напрями підготовки:

архітектура
англійська філологія
польська філологія
історія
інженерія середовища
прикладна лінгвістика
політологія
соціологія
міжнародні відносини
хімічна технологія
безпека та виробництво продуктів харчування
інженерія транспорту
логістики

Вартість навчання:
Навчання в ДВСШ безкоштовне для осіб з-за кордону, що мають КАРТУ ПОЛЯКА.
Реєстраційний збір 200 євро.
Вартість одного року навчання 2000 євро.