Вища школа прикладної інформатики та управління у ВаршавіУніверситет прикладної інформатики та управління створений у 1996 році.

ВНЗ діє під опікою Польської Академії Наук, що дає можливість залучати до викладання у навчальному закладі провідних спеціалістів галузі та сприяє високому рівню підготовки студентів.

Університет є одним із провідних спеціалізованих навчальних закладів Польщі в галузі інформаційних технологій, які використовуються в менеджменті, адміністрації, зв’язках з громадськістю.

Стратегічною метою навчального закладу є:
- розробка взаємодоповнюючих програм, постійне покращення якості навчального процесу та розвиток наукових досліджень, що дозволяють запроваджувати найновіші досягнення науки у навчальному процесі;
- досягнення високої ефективності навчального процесу завдяки проведенню внутрішньої оцінки якості навчання, яка враховує позиції студентів та викладачів;
- розширення співробітництва з провідними ВНЗ Польщі та Європи.

У 2015 році навчальний заклад став срібним призером в номінації «Uczelnia Liderow 2015». В межах програм Європейського Союзу, Університет має укладені угоди про співпрацю з ВНЗ Німеччини, Бельгії, Словаччини, Чехії, Фінляндії. Також Університет співпрацює з ВНЗ США.

Студенти Університету мають можливість брати участь у міжнародних обмінах завдяки програмі Erasmus.

Університет проводить навчання за програмами освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр» та «магістр».

Напрями підготовки:

Адміністрація
Комп’ютерна графіка
Інформатика
Менеджмент

Вартість навчання:
Реєстраційний збір – 120 євро.
Вартість одного року навчання 1600 – 4000 злотих в залежності від обраного напрямку.