Академія інформаційних технологій у ЛодзіАкадемія інформаційних технологій (WSInf) є одним із найбільших ІТ-інститутів в регіоні міста Лодзь, в Куявсько-Поморському та Великопольському воєводствах. З 1997 року тисячі студентів пройшли підготовку в Академії інформаційних технологій у м. Лодзі та в її філіях у м. Бидгощ, Влоцлавек та Опатовек, Викладачі WSInf – це висококваліфіковані професори і вчені з Технічного університету міста Лодзь, та Університету технологій та наук про життя в місті Бидгощ.

Навчальний процес в Академії здійснюється у п’яти лекційних залах, що вміщують від 250 до 400 студентів, та десятках добре оснащених навчальних аудиторій. У розпорядженні студентів понад 1400 робочих місць, обладнаних сучасними комп’ютерами, що забезпечують їх вільним доступом до усіх необхідних веб-ресурсів, включаючи облікові записи електронної пошти, FTP-сервери, веб-дизайну та видавничої справи.

Студентам Академії інформаційних технологій надається можливість проживання у комфортабельних двомісних номерах з ванними кімнатами, кабельним телебаченням і безкоштовним широкосмуговим доступом до Інтернету. Крім того, на території кампусу WSInf знаходиться сучасний спортивний центр з басейном, обладнаний водними гірками, джакузі та сауною, а також фітнес-зал, тренажерний зал, спортивний зал і підземна парковка.

Напрями підготовки:

Інформатика
Управління
Адміністрація
Педагогіка
Фізіотерапія
Косметологія
Фізичне виховання
Художня комп'ютерна графіка
Дизайн інтер'єру

Вартість навчання:
Становить від 3800 злотих до 6600 злотих за один рік навчання і залежить від обраного напряму.