Вища школа економіки та інформатики у КраковіСтворена у 2000 році.

Вища школа економіки та інформатики в Кракові здійснює підготовку студентів на освітньо-кваліфікаційному рівні (ОКР) «бакалавр», який, відповідно до концепції вищої освіти Євросоюзу, дає можливість продовжувати навчання для здобуття вищих освітніх рівнів. Завдяки укладеним угодам між Вищою школою економіки та інформанти і ВНЗ Кракова, студенти Школи можуть продовжувати навчання в магістратурі у Краківських вищих навчальних закладах. Також Школа має укладені угоди з ВНЗ Англії, Ірландії, Данії, Німеччини та США, що забезпечує участь студентів Школи у міжнародних обмінах та дозволяє проходити практики та навчання у зазначених закордонних закладах освіти.

Навчання у Школі здійснюється на двох факультетах – Менеджменту та Інформатики й економетрії. Пропонуються 2 види програм підготовки – 1-ша, тривалістю 3 роки (6 семестрів), веде до присвоєння ступеня бакалавра; 2-га охоплює 3,5 роки (7 семестрів) та завершується присвоєнням ступеня інженера.

На факультеті Менеджменту студенти мають можливість навчатися на одному з дев’яти напрямів підготовки. На факультеті Інформатики та економетрії до вибору студентів є чотири напрями підготовки – три напрями ОКР «інженер» та один напрям ОКР «бакалавр».

Факультет менеджменту
Напрями підготовки ОКР «бакалавр»:
Фінансовий аналіз
Управління фінансами підприємств
Бухгалтерський облік
Внутрішній аудит
Логістика
Менеджмент і нерухомість
Туризм
Реклама і маркетинг
Управління персоналом

Факультет Інформатики і економетрії
Напрями підготовки ОКР «інженер»:
Адміністрування комп’ютерних систем та їх безпека
Проектування та управління веб-сервісами
Програмування мобільних пристроів та мережевих аплікацій
Напрям підготовки ОКР «бакалавр»:
Інформатика у підприємстві та e-business

Вартість навчання:
Реєстраційний внесок 375 злотих
Вартість навчання становить 4000 злотих за 1 рік навчання.