Вища школа економіки та інновацій у ЛюблініВищу школу економіки та інновацій (WSEI) було створено Фондом «OIC Poland» на підставі дозволу Міністра національної освіти від 24 жовтня 2000 року. Сьогодні WSEI - провідний освітньо-науковий центр серед недержавних вищих навчальних закладів у Південній та Східній Польщі, що підтверджується здобуттям нагороди «Срібний сертифікат ВНЗ Лідерів 2014», спеціальної нагороди «Найвища якість освіти ВНЗ Лідерів 2015», відзнаки «Добрий ВНЗ – Добра праця 2015», та відзнаки у конкурсі «Найбільш інноваційний та креативний ВНЗ Польщі у створенні професійних можливостей».

WSEI – це вищий навчальний заклад, який не тільки вчить на найвищому рівні, але й активно включається у вирішення проблем регіону та підтримує розвиток установ, що діють на місцевому ринку. Мета Вищої школи економіки та інновацій полягає у забезпеченні випускників потрібними уміннями та навиками, яких потребують працедавці. Система навчання у WSEI поєднує в собі академічні знання з бізнес-практикою.

З метою кращої адаптації навчальних програм до потреб працедавців, WSEI ввела ретельно продумані, розроблені спільно з працедавцями, модульні навчальні програми. Особливу увагу WSEI звертає на розвиток практичних навичок та активну участь студентів у реалізації наукових проектів та досліджень.

WSEI здійснює підготовку студентів за програмами освітньо-каваліфікаційниих рівнів «бакалавр» та «магістр».

Завдяки програмі міжнародного обміну Erasmus, студенти мають можливість проходити практики або навчатись по обміну у закордонних вищих навчальних закладах, зокрема у Норвегії, Іспанії, Словаччині, Литві, Німеччині, Словенії, Португалії, Бельгії.

У WSEI діє Бюро кар’єр та Справ студентських, Бізнес інкубатор, налагоджена співпраця з потенційними працедавцями для випускників навчального закладу.

Напрями підготовки:

Адміністрація
Внутрішня безпека
Економіка
Фінанси
Бухгалтерський облік
Педагогіка
Сестринська справа
Менеджмент
Охорона здоров’я
Механіка
Логістика
Соціальна діяльність
Інформатика

Вартість навчання:
Реєстраційний збір 50 – 85 злотих залежно від обраного напряму.
Вартість навчання від 3600 до 4800 злотих за один рік навчання, залежно від обраного напряму.