Варшавська вища школа інформатики
Варшавська Вища Школа Інформатики (WWSI) – приватний університет, створений на підставі рішення Міністерства вищої освіти та науки від 19 липня 2000 року. Цей університет належить провідних спеціалізованих навчальних закладів Польщі, випускники якого користуються значним попитом на ринку праці. WWSI надає вищу освіту двох освітньо-кваліфікаційних рівнів – інженер та магістр лише за одним напрямом підготовки – інформатика, а також здійснює післядипломну підготовку фахівців.

Варшавська Вища Школа Інформатики – це єдиний університет у Польщі, до складу Ради Правління якого входять генеральні директори польських відділів найбільших світових ІТ компаній: Microsoft, Hewllett – Packard, Cisco, Intel, IBM, Oracle, а також польської фірми Naukowa Akademicka Siec Komputerowa

Підготовка фахівців першого освітньо-кваліфікаційного рівня за напрямом «Інформатика» здійснюється впродовж 3,5 років (7 семестрів). По завершенні цього етапу навчання студентам присвоюється ступінь інженера за наступними спеціальностями:
- Інженерія програмування
- Інженерія баз даних
- Мультимедійна інженерія
- Інженерія телеінформаційних систем
- Інженерія Інтернету
- Інженерія охорони праці в інформаційних системах

Вартість навчання І-го рівня – 6500 злотих за рік навчання.
Одноразовий реєстраційний збір – 400 злотих.

Навчання на другому освітньо-кваліфікаційному рівні триває 4 семестри і веде до здобуття ступеня магістра за такими спеціальностями:
• Інформаційні технології управління
• Телематичні системи
• Управління проектами

Пропонуються також англомовні магістерські програми за спеціальностями:
• Master of Science in Project Management
• Master of Science in Information Technology

На даний час у WWSI реалізується програма “Visiting Professors”, в рамках якої окремі курси в університеті читають професори із США, Великобританії, Франції та Швеції
Вартість навчання ІІ-го рівня – 7500 злотих за рік навчання.
Одноразовий реєстраційний збір – 500 злотих.
Вартість навчання на англомовній програмі ІІ-го рівня – 3600 євро за рік навчання.
Одноразовий реєстраційний збір – 300 євро.