Варшавська вища гуманітарна школа імені Болеслава ПрусаВаршавська вища гуманітарна школа ім. Болеслава Пруса (єдиний з Польських вузів, що акредетований в Європарламенті)– це перший у Польщі недержавний вищий навчальний заклад, який з 2002 р. реалізує сучасну програму інтегрованого навчання гуманітарного профілю у напрямку журналістики та суспільна комунікація за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» і культурології за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «магістр».
Згідно вимог міністерства праці студенти мають до 40 % часу практичних занять. http://ru.wwsh.edu.pl/ http://www.wwsh.edu.pl/.

Вища школа гуманітарних наук ім. Б. Пруса має найвищий рівень акредитації (магістр).

Головна мета навчання – це практика, а не теорія. Тому частина практичних занять відбувається в ATM Studio – у найбільшого незалежного представника кіно- і телеіндустрії Польщі (виробника таких популярних передач, як Битва голосів, Голос Польщі, серіалів: Ранчо, Отець Матеуш), у АТ Польське Радіо та різних культурно-освітніх закладах.

Вища школа гуманітарних наук ім. Б. Пруса систематично змінює програми навчання відповідно до ринку праці та очікувань роботодавців.

Школа надає своїм випускникам шанс на працевлаштування згідно з кваліфікацією на телебаченні, радіо, у пресі, видавництвах, інтернет-порталах, Будинках культури та інших культурно-освітніх закладах. Відсоток працевлаштування випусників по спеціальності складає 86 %.

В Квітні 2016 р. під час практичних занять і запису концерту Михайлом Поплавським https://www.youtube.com/watch?v=XoM54ym3OYo&feature=youtu.be в АТМ http://www.atmstudio.eu/ студії отримали працю 6 студентів 2-3 курсу ВУЗУ. (3 особи з України).

Партнери Вищої школи гуманітарних наук ім. Б. Пруса:


• АТМ-Cтудіо
• АТ Польське радіо
• Канал Культура
• Центр «Інфляндзка»
• Національна бібліотека
• АТ Видавництво «Бельона»
• Mówią Wieki
• Головна наукова книгарня ім. Б. Пруса.
АТМ-Студіо – Центр кіно- та телепродукції, найбільший та один з найсучасніших у Європі Центр кіно- та телепродукції.

Центр збудовано згідно зі світовими стандартами шляхом застосування та використання найсучасніших технологій (у тому числі спеціальна акустична конструкція знімальних павільйонів). Будинок оснащений новітніми кліматизаційно-обігрівальними системами. Це все гарантує прекрасні умови роботи, що дозволяє оптимізувати кошти, зберігаючи одночасно найвищі якісні параметри телепродукції.

Найбільший знімальний павільйон у АТМ-Cтудіо має площу 1500 м² (34/45), його висота – 12 м. Чотири знімальні павільйони мають площу 800 м² (25/32) і висоту 8 м. Найменший павільйон має площу 500 м² і висоту 6,8 м. Телеінформаційна інфраструктура дозволяє транслювати телепередачі у якості HD.

Крім широкоформатних знімальних павільйонів та телестудій АТМ–Cтудіо.

Напрями підготовки:

Журналістика
Реклама
Фотографія
Управління
Логістика
Соціологія
Політологія
Педагогіка


Вартість навчання складає від 500 Євро до 1500 Євро за рік.